BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NESRİN KAKIRMAN, GÖREVDEN AYRILIŞI NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NESRİN KAKIRMAN,  GÖREVDEN AYRILIŞI NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI.

Büyük bir gayret, çaba ve onurla yürütmüş olduğum, çalıştığım süre boyunca da tecrübe ve dost kazandığım bölgenin önemli şehirlerinden biri olan güller, göller, gönüller diyarı Burdur'umuzdaki görevimden 25/08/2023 tarihi itibarıyla ayrılıyorum.

Görev sürem boyunca temel amacımız Burdur ilindeki tüm kurumlarımızın başta eğitim olmak üzere bilim, kültür, sanat, spor alanlarında kalite seviyesinin artırılması ve eğitim altyapısının tamamlanmasına yönelik girişimlerimiz esas olmuştur.

Güzel şehrimiz Burdur'daki görev süremiz boyunca güvene ve işbirliğine dayalı, hizmet odaklı bir çalışma ortamı oluşturmaya yönelik çok güçlü gayretlerimiz oldu. Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde geride bıraktığımız çalışma döneminin, bulunduğumuz makamların, hizmet makamları olduğu bilinciyle uğurlanırken de aynı muhabbet ve dostlukla sürmesi memnuniyetimizi ve geleceğe dair umutlarımızı daha da arttıracaktır hiç kuşkusuz.

Ne mutlu ki görev süremiz boyunca bizlere emanet edilen sevgili öğrencilerimize; umut ışığı olmak gibi yüreklerine dokunarak gönüllerine güzel tohumlar ekmek gibi hep daha iyinin arayışı içinde olmak gibi tarifi kelimelere sığmayan nice güzel duyguları hep birlikte yaşadık. Sonuç olarak "Eğitim, çocuğa sevgi ile başlar; en çok sevilen öğretmen, en çok seven öğretmendir." düşüncesinden hareketle yaptığımız tüm çalışma, attığımız tüm adım, başarı ve ilerlemeler bu samimi duygular ile hayat bulmuştur.

Görev süremiz boyunca da mesai mefhumu gözetmeksizin, insanı odak noktasına koyan, sevgi ve saygıya dayalı bir yönetim anlayışı ile güzel şehir Burdur'da görev yapmanın ve hizmet etmenin büyük bir onur ve mutluluk vesilesi olduğunu da ayrıca ifade etmek isterim. Burdur İl Milli Eğitim Müdürü olarak sürdürmüş olduğum görev sürem boyunca desteklerinden dolayı şahsım ve kurumum adına; başta Bakanımız Sn. Prof. Dr. Yusuf Tekin olmak üzere bize çalışmalarımızda yol gösteren, güven ve destek veren Sayın Valimize, Milletvekillerimize, Kaymakamlarımıza, tüm paydaş kurumlarımıza, ilimiz basın mensuplarına, okul yöneticilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza, velilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, özellikle tüm çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Saygı ve sevgilerimle.

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.