BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NESRİN KAKIRMAN'IN ARA TATİL MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NESRİN KAKIRMAN'IN ARA TATİL MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Öğretmenlerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz;

 

2022-2023 eğitim öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz.

 

Sevgili öğrencilerimiz,

Geçtiğimiz dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmalarınızın sonucunda karnelerinizi alıyorsunuz. Karne heyecanınıza içtenlikle katılıyor, sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz. Notlarınız ne olursa olsun, umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak tatilinizi iyi geçirin. Başarının yolu herkese açıktır, yeter ki siz hedefinizi doğru tespit edin ve ona göre planlamanızı yapın. Eğitimde yeniliğe ve gelişime her zaman açık olun. Çalışma azminiz ve motivasyonunuz hiçbir zaman sönmesin ve kitaplar en iyi arkadaşınız olsun.

 

Değerli velilerimiz;

Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak güzellik ve zenginliklere sahip olduğunu unutmamalıyız. Yarıyıl tatilinin, aileniz ile birlikte kaliteli zaman geçirmeniz için önemli bir fırsat olmasını diliyorum.

 

Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım,

Çocuklarımızda var olan cevherleri hassasiyetle işliyorsunuz. Bir hayat biçimine dönüşmüş mesleğinizi icra ederken ortaya koyduğunuz fedakârlıklarla nice başarıların altında emekleriniz var. Vatanına, milletine ve devletine sadık, aklı hür, vicdanı hür bireyler yetiştirmek için göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, aileleriniz ile birlikte sağlıklı, huzur dolu bir yarıyıl tatili diliyorum.

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.