BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Yöneticileri 58.piyade Er Eğitim Alay Komutanı P.Albay Hakan TUTUCU ´yu Makamında ziyaret ettiler.
![İl Milli Eğitim Yöneticileri 58.piyade Er Eğitim Alay Komutanı P.Albay Hakan TUTUCU ´yu Makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_30210719_img20161130wa0006.jpg)
İL Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM , beraberinde Müdür Yardımcıları Süleyman ÇAKICI , Hüseyin ÇETİNKAYA ile Şube Müdürleri Mehmet Akif TEMİZ , Dr.Abdulkadir IŞIK ve Fahrettin TÜRK 58.piyade Er Eğitim Alay Komutanı P.Albay Hakan TUTUCU ´yu Makamında ziyaret ettiler.
![30-11-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_30210455_img20161130wa0007.jpg)
![30-11-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_30210455_img20161130wa0006.jpg)