BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Müdürleri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı
![İlçe Müdürleri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_10/12152754_thumbnail_image1_1.jpg)
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM başkanlığında ilçe müdürleri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı yapıldı.Toplantıda okullaşma oranı, öğrencilerin devam-devamsızlık, sınıf geçme, ders seçimi, nakil ve pansiyon durumları,öğretim programında yer alan değerlere yönelik çalışmalar,okulların denetimi ve AB projeleri hakkında değerlendirmeler yapıldı.