BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlgili Kurum Müdürleri, STK Temsilcileri, Veliler ve öğrencilerimizin katılımlarıyla İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi.
![İlgili Kurum Müdürleri, STK Temsilcileri, Veliler ve öğrencilerimizin katılımlarıyla İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/05133151_01.jpg)
Müdürlüğümüz Mahir İz toplantı salonunda Vali Yardımcısı İbrahim Özkan Başkanlığında , Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karaca , Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Sibel Karakelle , İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, İlgili Kurum Müdürleri, STK Temsilcileri, Veliler ve öğrencilerimizin katılımlarıyla İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi.