BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Öğrencilerinin Karne Sevinci
![İlimiz Öğrencilerinin Karne Sevinci](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_22161831_20160122_103528.jpg)
İlimiz genelinde 266 okulda, 43 bin 511 öğrenci karne aldı.
2015-2016 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem karne dağıtım törenlerinde Burdur Valisi Hasan KÜRKLÜ ve İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Uso İlkokulu´nda, Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun ERCENGİZ Sakarya İlkokulu´nda, Milli eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürleri diğer okullarımızda öğrencilerimizin sevinçlerine ortak oldular.