BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ilimizde 21-25 Eylül uyum haftasında anasınıfları ve 1. Sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan yüz yüze eğitimin planlaması yapıldı.
![ilimizde 21-25 Eylül uyum haftasında anasınıfları ve 1. Sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan yüz yüze eğitimin planlaması yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/09165834_photo_2020-09-09_16-58-31.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, İlçe Millî Eğitim Müdürleri / Anaokulu, ilkokul ve bünyesinde anasınıfı bulunan okul müdürlerimizle telekonferans yöntemi ile ayrı ayrı toplantı gerçekleştirdi. Toplantılarla 21-25 Eylül uyum haftasında anasınıfları ve 1. Sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan yüz yüze eğitimin planlaması yapıldı.