BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI
2022-2023 Eğitim Öğretim yılı "İlköğretim Haftası" kutlama programı, Cumhuriyet Meydanı'nda, Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından Kışla İlkokulu/ Ortaokulu bahçesinde yapılan program ile devam etti. Kutlama programı, Valimiz Sayın Ali ARSLANTAŞ, Milletvekillerimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK ve Mehmet GÖKER, Garnizon Komutanı Albay Yavuz ÇANKAYA, Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun ERCENGİZ, İl Protokolümüzün Değerli Üyeleri, STK Temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri, Okul Müdürlerimiz, Öğretmen , Öğrenci ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Programda, Protokol konuşmalarının ardından öğrencilerimizce hazırlanan şiir, orotoryo ve halk oyunları ekibi gösterisi sunuldu. Sergi salonları ve geri dönüşüm kütüphanesinin gezilmesinin ardından sınıf ziyaretleri yapılarak program sonlandırıldı.![İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12163132_DSC_1211-min.jpg)