BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlkokullarda Görevli İngilizce Öğretmenlerine İngilizce Öğretim Teknik ve Yöntemleri Semineri

İlkokullarda Görevli İngilizce Öğretmenlerine İngilizce Öğretim Teknik ve Yöntemleri Semineri

27/02/2015 tarihinde İlimiz Merkez Rehberlik Araştırma Merkezinde (RAM) İl Millî Eğtiim Müdürümüz Sayın Mahmut BAYRAM´ ın da katıımıyla İlimiz Merkez İlçe İngilizce Öğretmenlerine yönelik Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitim Bölümü öğretim üyleri Doç. Dr. Sayın Mehmet ÖZCAN ve Doç. Dr. Sayın Ferit KILIÇKAYA tarafından "İlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri" konulu seminer verilmiştir.

İlgili seminerde istekli İngilizce öğretmenlerimiz de oyunlar eşliğinde ilkokul seviyedindeki öğrencilere İngilizcenin nasıl öğretilebileceğini uygulumalı olarak göstermişlerdir.

İlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Semineriİlkokul Seviyesindeki Öğrencilere İngilizce Öğretim Yöntem ve Teknikleri Konulu Seminer

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.