BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İMAM HATİP OKULLARININ KURULUŞUNUN 71. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI.
İmam Hatip Okullarının kuruluşunun 71. yılı münasebetiyle ilimizdeki İmam Hatip Ortaokulları ve İmam Hatip Liselerinde öğrenim gören öğrenci ve velilerimize yönelik Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Prof. Dr. Veli ATMACA tarafından söyleşi programı gerçekleştirildi. İlçelerimiz de çeşitli etkinliklerle kutlanan programlarda İmam Hatip okullarının vizyonu , misyonu, dünü, bugünü ve geleceği konularında farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlikler düzenlenerek okullarımızın tanıtımı gerçekleştirildi.![İMAM HATİP OKULLARININ KURULUŞUNUN 71. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/28201212_9e1deb01-381d-4171-b4f8-5709bb9da275.jpg)