BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İnşaat ve Emlak Genel Müdürümüz Sayın Umut GÜR İlimizi Ziyaret Etti
Bakanlığımız İnşaat ve Emlak Genel Müdürümüz Sayın Umut GÜR, Bakanlığımızca yapılması planlanan eğitim yatırımlarını yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği ilimizde; Bahçelievler Şehit Sıdkı Kara İlkokulu, Özboyacı İlkokulu, Kışla İlkokulu/Ortaokulu ve Burdur Güzel Sanatlar Lisesini ziyaret ederek okul binalarında yapılmış olan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Okul ziyaretlerinin ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cahit Zarifoğlu Toplantı salonunda Şube Müdürlerimizin katılımları ile toplantı gerçekleştirildi. İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğümüzün hazırladığı sunum ile birlikte ilimizde devam eden eğitim yatırımları ve yapılacak çalışmalar ele alınarak değerlendirmelerde bulunuldu.![İnşaat ve Emlak Genel Müdürümüz Sayın Umut GÜR İlimizi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_09/08184448_IMG_20220908_181743_750.jpg)