BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısı

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısı

Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 13 Mart 2015 tarihinde RAM Toplantı Salonunda Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Süleyman ÇAKICI  başkanlığında merkez ve merkeze bağlı okul müdürlerinin katıldığı  ‘’İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısı’’ düzenlendi. Toplantıda Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi İş Güvenliği Uzmanı İbrahim ÇELİKKAYA  katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

Ayrıca; Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında okullarımızda yardımcı hizmetler sınıfında çalışanlara, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri gruplar halinde  verilmeye  başlandı. Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü okul ve kurumlarında çalışan öğretmen, idareci ve tüm çalışanlara program dahilinde  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısıİş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısıİş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısıİş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısıİş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bilgilendirme Toplantısı

 

 

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.