BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci ve Yazar Ali Erkan Kavaklı´dan Okul Müdürlerimize de Seminer verildi.
![Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci ve Yazar Ali Erkan Kavaklı´dan Okul Müdürlerimize de Seminer verildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_08170433_img_9157.jpg)
İlimiz Öğretmenevi N.M.N. Velicangil Kültür Merkezi´nde İl Millî Eğtiim Müdürümüz Sayın Mahmut BAYRAM´ ın da katılımıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize ve İlimiz anaokulu, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumu müdürlerine yönelik; Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci ve Yazar; Ali Erkan Kavaklı tarafından seminer verilmiştir.