BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kişisel Gelişim Uzmanı Yüksel BAĞIŞLAR´ın Protokol ve Nezaket Kuralları Semineri
![Kişisel Gelişim Uzmanı Yüksel BAĞIŞLAR´ın Protokol ve Nezaket Kuralları Semineri](/meb_iys_dosyalar/2017_05/15093315_DSC_0568.jpg)
Kişisel Gelişim Uzmanı Yüksel BAĞIŞLAR tarafından, Müdürlüğümüzce ve İl Sağlık Müdürlüğünce planlanan “Protokol ve Nezaket Kuralları” konulu seminer 12 Mayıs 2017 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğü üst düzey yöneticilerine; 13 Mayıs 2017 tarihinde ise Millî Eğitim Müdürlüğü personeline, merkez okul müdürlerine ve İl Sağlık Müdürlüğü personeline verildi.