BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Kitap Kurtları Yarışıyor" yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz ödüllendirildi.
![](/meb_iys_dosyalar/2021_02/19201042_20210219_201018.jpg)
Türkiye Gençlik Vakfı tarafından düzenlenen "Kitap Kurtları Yarışıyor" yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY ve Tügva İl Başkanı Yunus TAŞKESEN tarafından verildi. İlimizde 7-8 sınıflarda Yasin Eren ÖZÇELİK, Furkan GÜVEN, Burcu VURAL ile 5-6. sınıflarda Alpaslan Mert ERDEM, İbrahim Efe ÇELİK , Aysima Nur ÇETİN dereceye girerek ödül almaya hak kazandılar.