BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Merkez İlçe Okul-Kurum Müdürleri İle Toplantı Yapıldı.
![Merkez İlçe Okul-Kurum Müdürleri İle Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_18141838_1e84f8ed02ad4ddfa0a8923f5be35ce6.jpg)
17 Kasım 2015 Salı günü saat 15:30´da Rehberlik Araştırma Merkezi toplantı salonunda Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇETİNKAYA başkanığında, Şube Müdürü Özer UNAT´ın katılımıyla Müdürlüğümüze bağlı merkez ilçe okul-kurum müdürleri ile 2015 yılı onarım talepleri ve okullarımızla ilgili diğer hususların görüşüldüğü toplantı yapıldı.