BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Merkez İlçe Okul Müdürleri İle Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Hakkında Toplantı Yapıldı
![Merkez İlçe Okul Müdürleri İle Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Hakkında Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_22172513_img20151022wa0001.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Süleyman ÇAKICI ve merkez ilçe okul yöneticilerinin katılımıyla Rehberlik Araştırma Merkezi´nde Destekleme Ve Yetiştirme Kursları ve 23 Ekim 2015 Cuma günü 7. ve 11. sınıflara uygulanacak olan deneme sınavı ile ilgili toplantı yapıldı.