BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Merkez İlçe Taşımalı Şoförlerine Eğitim Verildi.
![Merkez İlçe Taşımalı Şoförlerine Eğitim Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_28090200_imag0250.jpg)
27.01.2015 Salı günü Merkez Öğretmenevi toplantı salonunda ilimiz merkez ilçe taşımalı şoförlerine Taşımalı Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, insan ilişkileri konularında; Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇETİNKAYA, Trafik Tescil Şube Müdürlüğü Komiseri Salim SOMKAYA ve Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Veli AKTAŞ tarafından eğitim verilmiştir.