BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ EĞİTİM ÇALIŞTAYI AÇILIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hayata geçirilen Mesleki Eğitim Çalıştayı Açılış Programı, yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Açılış programına Vali Yardımcımız Sayın İbrahim Özkan, Ak Parti Burdur Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik, Sayın Yasin Uğur, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hülya Eraslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Asım Ertilav, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman Akademisyenler, Mesleki Eğitim veren okulların öğretmen ve müdürleri ile Meslek Kuruluşlarının temsilcileri katıldı.![MESLEKİ EĞİTİM ÇALIŞTAYI AÇILIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/www/images/mansetresim.png)