Mesleki Eğitimde İstihdam Amaçlı Okul-Sektör İşbirliği Projesi Tanıtım Programı
![Mesleki Eğitimde İstihdam Amaçlı Okul-Sektör İşbirliği Projesi Tanıtım Programı](/meb_iys_dosyalar/2017_04/10100918_10095848_DSC_8735.jpg)
BAKA Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nın , Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttükleri “Mesleki Eğitimde İstihdam Amaçlı Okul-Sektör İşbirliği Projesinin Tanıtım Programı Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda 07.04.2017 tarihinde saat 16:30 ‘da yapılmıştır.
Programda başta engelliler olmak üzere genç işsizlerin iş sahibi olmalarına ve iş alanlarına ulaşımlarını sağlamayı amaçladıkları , proje çerçevesinde mesleki eğitim alan genç işsizlere yönelik girişimcilik, girişimcilik destek programları hakkında genel bilginin verileceği, firmaları ; mesleki eğitim alan öğrencilerle ,genç işsizlerle buluşturacak Staj İş Bul Online Platformu –www.stajisbul.com- üzerinden iş akışı yapılabilecek ve özel sektörün internet ortamından ihtiyaç duyabileceği çalışmaları karşılamaya yönelik alanlarda eğitimler yapılacağı anlatılmıştır.