BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğüne Bağlı okul ve kurum müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi.
![Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğüne Bağlı okul ve kurum müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/19200811_IMG_20191219_200848.jpg)
Mesleki ve Teknik Ortaöğretim okul ve kurumlarının donatım verimliliğinin arttırılması , donatım durumunun izlenmesi, verilerin analizi yoluyla okulların donatım yönünden güçlendirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması için Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğüne Bağlı okul ve kurum müdürlerimiz ile toplantı gerçekleştirildi.