BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın Kurban Bayramı Mesajı
![Millî Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_08/22162740_Mem-Site-ManYet-Haber.jpg)
Bayramlar, kırgınlıkların giderildiği, insanlarımızın kaynaştığı, insani hasletlerimizin arttığı, sevgi, saygı, birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği önemli günlerdir.
Bu vesile tüm öğrenci, öğretmen, yönetici, eğitim çalışanları ve velilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle tebrik eder, sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.
Mahmut BAYRAM
Milli Eğitim Müdürü