Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Hacılar Yılmaz Turgan İlkokulu´nda incelemelerde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Hacılar Yılmaz Turgan İlkokulu´nda incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_08222402_8ebe11ff3b1844bd8da2175684acc043.jpg)
Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin ÇETİNKAYA ve Şube Müdürü Özer UNAT ile birlikte Hacılar Yılmaz Turgan İlkokulu´nda incelemelerde bulundu. Okulun anasınıfının beslenme giderlerini karşılayan, AB Projelerinde koordinatör olarak görev alan öğretmen Meryem COŞKUN KAYMAK´a çalışmalarından dolayı teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM öğretmenimize başarı belgesi verdi. Hacılar köyü muhtarı , okul aile birliği başkanı ,okul müdürü ve öğretmenler ile bir süre sohbet ettikten sonra ziyaret tamamlandı.