BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM TEOG Mazeret Sınavı Yapılan Okullarda incelemelerde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM TEOG Mazeret Sınavı Yapılan Okullarda incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_14215808_80baa8a536f64db796a0cf121de8c3d5.jpg)
25-26 Kasım 2015 tarihlerinde yapılan TEOG ortak sınavlarına mazeretli olarak katılamayan öğrencilerimize yönelik olarak 12-13 Aralık 2015 tarihlerinde TEOG mazeret sınavları ilimizde de yapıldı. Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM beraberinde Milli Eğitim şube Müdürü Dr. Abdülkadir IŞIK ile sınav yapılan okullarda incelemelerde bulundu.