BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Bugün Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 94. yıldönümünü milletçe aynı duygu birliği ve gururla kutlamanın heyecan ve coşkusu içerisindeyiz. Cumhuriyet; Şanlı geçmişinde pek çok güçlüğü yüz akı ile aşma başarısını gösteren Milletimizin kendi kendisini idare etmede ortaya koymuş olduğu iradenin en güzel yansımasıdır .

Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla mümkündür. Bundan dolayı Cumhuriyetimizin kıymetini en iyi şekilde kavrayıp, gelecek nesillerimizin de bu duygu ve ruh halinde yetiştirilmesi noktasında gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hep ileriye umutla bakacak, toplumumuzun özgüvenini koruması amacıyla, çabalarımızı anlayış birliği içinde sürdürecek, sorunlarımızı çözeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anar; tüm öğrenci, öğretmen, yönetici, eğitim çalışanları ve velilerimizin Cumhuriyet Bayramı´nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun…

 

Mahmut BAYRAM

Millî Eğitim Müdürü

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.