BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Şube Müdürü Güngör GELİR´e Veda Yemeği
![Milli Eğitim Şube Müdürü Güngör GELİR´e Veda Yemeği](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_10003444_fb_img_1452378720668.jpg)
Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Güngör GELİR´in Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü olarak tayin olması nedeniyle İl Milli Eğitim Personeli ve Yöneticilerinin de yer aldığı Veda Yemeği düzenlendi. İlimiz eğitimine değerli katkılarından dolayı Şube Müdürü Güngör GELİR´e Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür eder, bundan sonraki vazifelerinde başarılar dileriz.
![10-01-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_10004102_fb_img_1452378720668.jpg)
![10-01-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_10004102_fb_img_1452378711143.jpg)
![10-01-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_10004102_fb_img_1452378707734.jpg)
![10-01-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_10004102_fb_img_1452378699323.jpg)