BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMENLERİN MESLEKİ GELİŞİM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından başlatılan Burdur Öğretmen Gelişim Akademisi kapsamında düzenlenen "Öğretmenlerin Mesleki Gelişim Çalıştayı" Valimiz Sayın Ali Arslantaş'ın katılımları ile gerçekleştirildi. 56 öğretmen, 26 akademisyen olmak üzere toplam 82 katılımcı ile gerçekleştirilen çalıştay, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Burdur Öğretmen Gelişim Akademisi tanıtım videosu gösterildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman ve Valimiz Sayın Ali Arslantaş'ın konuşmaları sonrası program çalıştay oturumları ile devam etti.![ÖĞRETMENLERİN MESLEKİ GELİŞİM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_10/12175647_zyro-image.jpg)