BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Okul Kültürü ve Örgütsel Davranış" Konulu Seminer
![](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_16222624_img_1435.jpg)
Tüm okul idarecilerimize yönelik T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi, Antalya ve Batı Akdeniz Bölge Koordinatörü Saniye Tüzün ÖZKARDEŞLER ile Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün organize ettiği, T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aylin Sözer ÇAPAN´ın sunduğu "Okul Kültürü ve Örgütsel Davranış" Konulu seminer çalışması yapıldı.