BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarda Eş Zamanlı Hijyen Uygulaması kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı
![Okullarda Eş Zamanlı Hijyen Uygulaması kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/11201318_IMG_20200311_201312_866.jpg)
Covid-19 ve diğer solunum yoluyla bulaşan virüslerin neden olduğu solunum yolu hastalıklarından korunma ve kontrol önlemlerinin alınması için Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Okullarda Eş Zamanlı Hijyen Uygulaması kapsamında okul müdürleri ve temizlik personellerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı