BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ölçme ve Değerlendirme Yöntem ve Teknikleri Semineri

Ölçme ve Değerlendirme Yöntem ve Teknikleri Semineri

İlimizde görev yapan branş öğretmenlerine yönelik olarak (Biyoloji, Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Felsefe, Fen ve Teknoloji, Fizik, İHL Dersleri, Matematik, İngilizce, Kimya, Sosyal Bilimler, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Öğretmenleri) Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yrd. Doç. Kenan DEMİR tarafından, Burdur Öretmenevi ve ASO´da, "Ölçme ve Değerlendirme Yöntem ve Teknikleri" konusunda konferans verildi.

Ölçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve TeknikleriÖlçme ve Değerlendirme Yöntem ve Teknikleri

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.