BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ortaokullarımızdaki 5, 6, 7. Sınıf Öğrencilerimize Bisiklet Dağıtımı Yapıldı
![Ortaokullarımızdaki 5, 6, 7. Sınıf Öğrencilerimize Bisiklet Dağıtımı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_16101450_img_20160312_095142.jpg)
Burdur Milletvekillerimizden Bayram ÖZÇELİK, Reşat PETEK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut BAYRAM ve İl Halk Sağlığı Müdürü Sevinç SÜTLÜ´nun katılımı ile 12 Mart 2016 Cumartesi günü ortaokullarımızdaki 5., 6., 7. sınıf öğrencilerine Seçmeli Fiziksel Etkinlikler ve Spor dersinin Bisiklet Modülünü seçen öğrencilerimize bisiklet dağıtımı yapıldı.