BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pof. Dr. Sibel KARAKELLE´den Ziyaret
![Pof. Dr. Sibel KARAKELLE´den Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_16104214_img_1637.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü´ne ait bir Erasmus+ Ka2 Projesi olan TRAIT (Sosyal ve Çekirdek Becerilerin Eğitimde Uygulanması) Projesinde, Müdürlüğümüze olan desteklerinden dolayı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sibel KARAKELLE´ye İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut BAYRAM tarafından katılım belgesi takdim edildi.