BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Prof. Dr. İnayet AYDIN Yönetimde Etik Değerler Konferansı
![Prof. Dr. İnayet AYDIN Yönetimde Etik Değerler Konferansı](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_23145041_20150121_141829.jpg)
Sayın Valimiz Hasan KÜRKLÜ, Vali Yardımcımız Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mahmut BAYRAM ve Maarif Müfettişleri Başkanımız Mustafa ÖZDOĞAN´ ın katılımıyla, Prof. Dr. İnayet AYDIN taafından 21.01.2015 tarihinde Mehmet Akif Ersoy Öğretmenevi Nuriye - Mehmet Nuri Velicangil Konferans Salonunda ilimiz okul müdürleri ve müdür yardımcılarına "Yönetimde Etik Değerler" konferansı verilmiştir.