BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul" Projesi Kapsamında Okullarımıza Temizlik Malzemesi Dağıtımı Yapıldı
!["Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul" Projesi Kapsamında Okullarımıza Temizlik Malzemesi Dağıtımı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/22144924_XIVI6213.jpg)
Müdürlüğümüz İşyeri Sağlık ve Güvenlik birimince yürütülen, okul sağlığı hizmetleri kapsamında; "Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul" sertifikalarının alınmasını teşvik etmek ve okullarımızı daha hijyenik hale getirmek üzere Müdürlüğümüz imkanlarıyla okullarımıza temizlik malzemesi dağıtımı yapılmıştır.