BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Şehirler ve Kokular" projesinde ilimizi temsil edecek olan Sema Sarızeybek , İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay'ı ziyaret etti.
![](/meb_iys_dosyalar/2019_10/17171017_01.jpg)
Türkiye'deki endemik bitkilerle yöresel sebze ve meyvelerden koku elde edilmesi amacıyla uygulamaya konulan "Şehirler ve Kokular" projesi kapsamında ilimizi temsil edecek olan Sema Sarızeybek , İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay'ı ziyaret etti.