BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehirler ve Kokular Projesinin açılışı Vali Hasan Şıldak ve İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay tarafından yapıldı.
![Şehirler ve Kokular Projesinin açılışı Vali Hasan Şıldak ve İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay tarafından yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/18171204_photo_2019-11-18_17-09-00_3.jpg)
Valim Hasan Şıldak ve İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, E-Twinning Projesi Kapsamında Özboyacı İlkokulunda gerçekleştirilen Şehirler ve Kokular Projesinin açılışını gerçekleştirdi. 81 ilin kendine özgü kokularının sergilendiği proje sonunda illerin isimlerinin yazılı olduğu balonlar uçuruldu.