BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sektör - Okul İşbirliği Toplantısı
![Sektör - Okul İşbirliği Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/08085407_IMG-20171107-WA0005.jpg)
Millî Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM başkanlığında, Şube Müdürü Fahrettin TÜRK, mesleki ve teknik eğitim lisesi müdürleri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla Okul-Sektör İşbirliği toplantısı yapıldı.
Toplantıda 2016-2017 eğitim-öğretim yılında mesleki ve teknik eğitim liselerinde yapılan faaliyetler değerlendirildi.2017-2018 eğitim-öğretim yılı eylem planı görüşüldü ve 2017-2018 eğitim-öğretim yılına yönelik mesleki ve teknik eğitim için yapılması gereken faaliyetler karara bağlandı.