BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Teknofest 2021'de Türkiye BİRİNCİSİYİZ
![Teknofest 2021'de Türkiye BİRİNCİSİYİZ](/meb_iys_dosyalar/2021_09/27204511_20210927_204419.jpg)
Bucak Hüseyin Türker Ortaokulu 7-E sınıfı öğrencimiz Muhammet Nabi YILDIZ'ın hazırlamış olduğu "Ne Eksem" isimli yazılım programı projesi, TEKNOFEST İnsanlık Yararına Teknoloji Sosyal İnovasyon alanında İlkokul-Ortaokul kategorisinde TÜRKİYE BİRİNCİSİ oldu. Bizlere böylesi bir gurur ve mutluluğu yaşatan öğrencimizi, değerli ailesini ve Danışman Öğretmeni Semra CENKÇİ'yi gönülden tebrik eder, kendilerine sonsuz başarılar dileriz .