BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Telafide Ben de Varım" Programı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı
![](/meb_iys_dosyalar/2021_06/17085653_20210617_085323.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Salim OĞUZ başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Seyit Güven YILMAZ ve Temel Eğitim-Ortaöğretim Şube Müdürümüz Nuray ESEROĞLU nün katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize yönelik " Telafide Ben de Varım" programı ile ilgili Çevrimiçi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.