BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 2204-A LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASINDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU.
53. Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri bölge sergisinde Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi " Biliri-z" ve " Ülkemde" projeleri ile bölge 1. si olarak finalde yer almaya hak kazandı. Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi "Zorba mıyız, Mağdur mu ?" projesi ili bölge 2. si, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi" Gelenekseli Geleceğe Taşıyoruz. Kös Oyunu " projesi ile bölge 3. sü oldu.![TÜBİTAK 2204-A LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASINDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/18102559_photo_2022-03-18_10-25-14.jpg)