BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tübitak 4005 Matematik, Felsefe ve Bilişim Disiplinleri ile Mantıklı Kodlama" projesinin açılış ve tanıtım toplantısı
![Tübitak 4005 Matematik, Felsefe ve Bilişim Disiplinleri ile Mantıklı Kodlama](/meb_iys_dosyalar/2021_08/23212821_20210823_212512.jpg)
Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram ÖZÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürü Erdem KAYA, TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında "Matematik, Felsefe ve Bilişim Disiplinleri ile Mantıklı Kodlama" projesinin açılış ve tanıtım toplantısına katıldı.