TÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışmasında Burdur Alpaslan Ali Can Bilim ve Sanat Merkezinden Bölge Birinciliği
![TÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışmasında Burdur Alpaslan Ali Can Bilim ve Sanat Merkezinden Bölge Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2018_03/16171732_001.jpg)
12-15 Mart 2018 tarihlerinde Konya Necmettin ERBAKAN Üniversitesi koordinatörlüğünde düzenlenenTÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Burdur Alpaslan Ali Can Bilim ve Sanat Merkezi Felsefe öğretmeni Mehmet PARMAKSIZ´ın danışmanlığını yaptığı Mehmet ÖZDEMİR, Feyza ÖZDEMİR isimli öğrencilerimizin "BURDUR İLİNDE YAŞAYAN YAŞLILARIN YAŞLILIĞA YÖNELİK METAFORİK ALGILARI " projesi Sosyoloji alanında BÖLGE BİRİNCİSİ olarak Antalya´da düzenlenecek olan Final Sergisine katılmaya hak kazanmıştır.