BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye dereceleri yapan öğretmenlerimiz ödüllendirildi.
![Türkiye dereceleri yapan öğretmenlerimiz ödüllendirildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/31205220_EqlHu-9XYAAn7zq.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY, Alparslan Ali Can Bilim Sanat Merkezini ziyaret ederek Tübitak 2204 Liselerarası proje yarışmasında Türkiye Birincisi olan öğrencilerimize ve sosyo- kültürel faaliyetlerin yanında proje tabanlı etkinlikler ile Türkiye dereceleri yapan öğretmenlerimize ödüllerini takdim etti.