Vali Hasan ŞILDAK Başkanlığında Okul Müdürleri ile 2018-2019 Yılı Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Vali Hasan ŞILDAK Başkanlığında Okul Müdürleri ile 2018-2019 Yılı Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_09/21140210_DSC_0466.jpg)
Budur İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mahir İz Konferans Salonunda Vali Hasan ŞILDAK başkanlığında, Vali Yardımcısı Mehmet YILDIZ ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın katılımıyla merkez okul müdürleri ile 2018-2019 Yılı Sene Başı Değerlendirme toplantısı yapıldı.Toplantı İl Milli Eğitim Müdürlüğü müdür yardımcıları,şube müdürleri ve merkez ilçedeki tüm okul müdürlerinin katımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda;
-Okullaşma oranı
-Öğrencilerin devam-devamsızlık, sınıf geçme, ders seçimi, nakil ve pansiyon durumları
-Öğretim programında yer alan değerlere yönelik çalışmalar
-Okulların denetimi
-AB projeleri
maddeleri ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.