BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Hasan ŞILDAK ve İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY mesaiye Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi'nde öğretmen ve öğrencilerle bir aray geldi.
![Vali Hasan ŞILDAK ve İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY mesaiye Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi'nde öğretmen ve öğrencilerle bir aray geldi.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/17121735_photo_2020-02-17_12-15-48.jpg)
Vali Hasan ŞILDAK ve İl Milli Eğitim MüdürüEmre ÇAY, beyaz önlük uygulamasında pilot okulumuz olan Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesinde öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek BİGEP hakkında değerlendirmelerde bulundular.