BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Web Sitesi Güncelleme-Duyuru

Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı tüm merkez,merkez köy okul ve kurumlarının 1 Kasım 2015 tarihine kadar web sitelerinde yer alan yazı,içerik ve istatistiki bilgileri güncellemeleri gerekmektedir.Güncellenmesi tamamlanan okullar il web sitesinden tamamlama yüzdesi olarak görünmektedir. 

Verilerini yakın zamanda güncelleyen ve tamamlayan okul ve kurumlarımız verdikleri bilgilerin kesinliğinden emin olmalıdırlar.MeİS Güncellemeleri bittiğinde iki veritabanındaki veriler karşılaştırılacaktır.

Okul /Kurum Web sitesi adresine giremeyip şifresini kaybeden okullar/kurumlar Milli Eğitim Müdürlüğü´nde İl Müdürlüğü Web Sitesi güncelleyen ekipten herhangi biriyle iletişime geçip öğrenebilirler. (Bilgisayar Müh.Ebru ÖKTEM,Fatih Projesi Koordinatörleri-Hüseyin AYDIN-İsmail ARLI-M.Kenan KABALAR , İLSİS Yöneticileri-Murat AY-Hanife CAN)

 

Bunların dışında herhangi bir problemden dolayı yapamayan okullar Bilgisayar Mühendisi Ebru ÖKTEM ile bağlantıya geçebilirler.

 

İlçe Müdürlüklerimiz okullar ve kurumlarının web sitesi güncellemeleri konusunda okul ve kurumlarını bilgilendirmelidirler.Merkezde olduğu gibi ilçelerimizde tüm açık okul ve kurumlar da 1 Kasım 2015 tarihine kadar web sitelerinde yer alan yazı,içerik ve istatistiki bilgileri güncellemeleri gerekmektedir.

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.