BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yangın Tatbikatı Gazi Ortaokulu´nda Yapıldı
![Yangın Tatbikatı Gazi Ortaokulu´nda Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/19164003_DSC_0063.jpg)
Burdur genelindeki okul ve kurumlarımızdan üçer personele "Yangın Eğitimi" verildi. Merkez ilçe ve bağlı köylerindeki eğitim kurmlarımızda görevli personelimize 3 gün toplamda 10 saatlik eğitim verildi. Eğitim alan personele Sivil Savunma Uzmanı Adnan KURT ile İş Güvenliği ve Sağlığı Uzmanı İbrahim ÇELİKKAYA tarafından yangın söndürme tatbikatı yaptırıldı.