BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yazar Ali Erkan KAVAKLI´dan İlimiz Öğrenci, Öğretmen ve Yöneticilerine Seminer
![Yazar Ali Erkan KAVAKLI´dan İlimiz Öğrenci, Öğretmen ve Yöneticilerine Seminer](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_08221935_7550654a7a1948239c64514e8f1b661c.jpg)
"Okudukça Değerleniyoruz" Projesi kapsamında Eğitimci Yazar Ali Erkan KAVAKLI tarafından 8 Aralık 2015 Salı günü Öğretmenevi Nurcihan Velicangil Kültür Merkezinde öğretmenlerimize ve 9.sınıf öğrencilerimize, Rehberlik Araştırma Merkezi Salonunda Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın katılımıyla Merkez ilçe okul yöneticilerimize seminer verildi.