BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP (YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI)
Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Nisan-Mayıs ayı faaliyeti kapsamında, 2021-2022 eğitim öğretim yılında ilimiz merkez ilçe imam hatip okulları idarecilerinin katılımı ile 23.05.2022 Pazartesi günü saat 10.00'da Burdur Arkeoloji Müzesi, Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İl Eğitim Tarihi Müzesi ve Burdur Alpaslan Ali Can Bilim ve Sanat Merkezine ziyaret gerçekleştirilmiştir.![YÖGEP (YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI)](/meb_iys_dosyalar/2022_05/30113302_111.jpg)