BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yüz yüze eğitim öncesi genel değerlendirme toplantısı yapıldı.
![Yüz yüze eğitim öncesi genel değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/26141957_EvE1b0LWQAQio1k.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve ilgili Şube Müdürlerimizin katılımıyla Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonunda merkezdeki resmi - özel ilkokul, ortaokul, lise ve özel eğitim okul müdürlerimizin katılımı ile yüz yüze eğitim öncesi genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.